Webinář pro rodiče s Mgr. Jiřím Haldou

Maličkosti, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat

Krásný hravý den, máme pro vás skvělou novinku!

Máte jedinečnou možnost přihlásit se na živý webinář pro rodiče na téma Maličkosti, na které bychom při výchově dětí neměli zapomínat.

Ten jsme pro vás připravili ve spolupráci s uznávaným odborníkem na dětský rozvoj a výchovu, Mgr. Jiřím Haldou, kterého se budete moci zeptat na to, co vás jako rodiče zajímá.

Webinář proběhne živě 15. 11. 2023 od 19:00 do 20:00. Pokud se vám tento termín nehodí, nemusíte být smutní. Z webináře bude k dispozici záznam, který si budete moci zhlédnout později. Nenechte si ujít tuto příležitost k obohacení vašeho rodičovského života. Přímo do vašeho domova vám přinášíme cenné rady a tipy od těch nejlepších v oboru.

Více informací o webináři: 

https://www.infracek.cz/webinar-malickosti-na-ktere-bychom-nemeli-pri-vychove-deti-zapominat?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=INFRACEK_SE_166_webinar_halda_malickosti&sid=79b92579f29149f597ac8267766d7bba&t=m